HAKKIMIZDA

Ege İmbat® genç ve sektörde deneyimli bir grup profesyonel tarafından 1999 yılında kuruldu ve uluslararası alanda etkinliği olan bir kuruluş haline geldi. Türk Endüstrisine iş güvenlik ekipmanlarını sağlamada, yüksek teknoloji ekipmanları ve kapasitesi ile toplam kalite anlayışı, “Kalite kontrol edilmez, üretilir.” felsefesi ile müşteri ve çevre tatminini üst düzeyde sağlayan lider kuruluşlardan biridir.

Son yıllarda Kişisel Koruyucu Donanım sektöründe bir atılım yaparak bir Türk markası olan BBU® ile yerimizi daha da sağlamlaştırmış bulunmaktayız.

Türkiye ve Ege Bölgesi genelindeki mevcut başarısını aynı istikrarla, profesyonelce, maksimum verim ve uygun zamanda hizmet anlayışıyla sürdürmek, sınırları zorlamak, daha dinamik ve daha güçlü, daha kaliteli hizmet anlayışıyla lider konumunda ilerleyebilmek, müşterileri, çalışanları ve toplumun ihtiyaç ve beklentilerindeki değişiklikleri önceden tahmin eden, bu ihtiyaç ve beklentileri aşarak karşılayıp ve sürekli gelişmek için yönetim stratejileri oluşturan bir şirket olmak vazgeçilmez hedefimizdir.

İşin ve işletmenin büyüklüğü ne olursa olsun en uygun çözümü Ege İmbat® sunar.

 

BBU®, Ege İmbat®’ın tescilli markasıdır.